Boss Technology - видобуток та переробка щебеню

Доставка

Компанія Boss Technology здійснює доставку щебеню і бутового каменю по Україні автомобільним і з/д транспортом

Доставка Bosstechnology

Доставка ж/д транспортом

Перевагою даного виду доставки є невисока вартість у порівнянні з доставкою автомобілями, оптимальний спосіб перевезення вантажів у великому тоннажу (до 500 тонн), швидкі терміни виконання, безпеку перевезення та незалежність від погодних умов. 

Щебінь і камінь бут транспортуються переважно в вагонах відкритого типу насипом. Такий вид транспортування дозволяє швидко завантажити або вивантажити матеріали на станції. Ви можете не переживати за якість будівельних матеріалів, щебінь не боїться попадання вологи, якщо за час шляху станеться погіршення погодних умов. Наша компанія здійснює доставку у власних вагонах або вагонах Замовника. Наші досвідчені висококласні логісти підберуть оптимальний маршрут і зроблять прорахунок вартості доставки з урахуванням умов вашого замовлення.

Багаторічний досвід роботи фахівців у сфері залізничних перевезень дозволяє організувати доставку будматеріалів Замовнику в узгоджені терміни, по найефективнішому маршруту як за вартістю, так і за часом.

Доставка автотранспортом

Вартість доставки розраховується індивідуально і безпосередньо залежить від кілометражу і вантажопідйомності автомобіля.

доставка зразків щебеню

Доставка щебеню і бутового каменю здійснюється на спеціалізованих вантажних самосвальних машинах. Вантажопідйомність автомобіля визначає менеджер в залежності від розміру замовлення.


В які міста проводиться доставка транспортом компанії

Компанія Бос Технолоджи здійснює доставку щебеню і бутового каменю в наступні міста України: Полтава, Дніпро, Черкаси, Кропивницький та Девладове. Звертаємо вашу увагу на мінімальні обсяги із закупівлі будівельних матеріалів, необхідних для організації доставки транспортом компанії:

  • Дніпро – від 20 тонн
  • Девладово — від 5 тонн
  • Кропивницький, Полтава — від 20 тонн

Вартість доставки розраховується менеджером індивідуально по кожному замовленню і включається в загальну суму закупівлі.

Якщо ви хочете купити щебінь за вигідною ринковою ціною безпосередньо від виробника в Девладове, але в менших обсягах, зробіть заявку на нашому сайті. Ми розрахуємо вартість доставки індивідуально для вас. 

Самовивіз з Девладово

Купити щебінь і камінь бут в будь-якому обсязі в Девладове без обмежень по мінімальній вазі можна безпосередньо з Девладівського гранітного кар’єру. В такому випадку ви організовуєте доставку самовивозом.

Час доставки

Всі замовлення обробляються по черзі. Якщо вам потрібен щебінь вже на завтра, повідомте нашому менеджеру, і ми постараємося виконати замовлення в максимально стислі терміни.

Якщо щебінь потрібної фракції є в наявності, і рахунок оплачений, доставка проводиться протягом 1-2 днів з моменту оплати.

Компанія Boss Technology забезпечує індивідуальний підхід до кожного замовника, тому при узгодженні умов оплати ми завжди враховуємо специфіку роботи вашої компанії, щоб процедура оформлення документів проходила максимально швидко.

Гнучка система знижок дозволить вам придбати будівельні матеріали за найвигіднішими цінами безпосередньо від виробника. 

Перечень доставляемых нерудных материалов

Ви можете укласти з нами договір на поставку таких нерудних матеріалів:

Умови доставки

Щебінь доставляється замовнику за адресою в самосвальних вантажних автомобілях або залізничних вагонах насипом. Зверху вантаж накривається тентом, щоб уникнути розсипання і втрати будматеріалів в дорозі.


У разі доставки автотранспортом, щебінь і / або бутовий камінь може бути вивантажений безпосередньо на будівельний майданчик Замовника.

Якщо доставка проводиться з/д транспортом, ми організовуємо прибуття вантажу на залізничну станцію