Boss Technology - видобуток та переробка щебеню

Дроблення і сортування щебеню

Компанія Бос Технолоджи активно займається дробленням і переробкою щебеню для будівництва залізничних доріг та автомобільних трас, виготовлення бетону, відсипання фундаментів будівль, гідротехнічних споруд.

Особливості виготовлення щебеню

Виготовлення щебеню можна поділити на 3 етапи:

Як матеріал подається на дроблення?

Перед тим як приступити безпосередньо до подрібнення, потрібно щоб каміння подавалися на дробарку рівномірно. Для цього необхідно, щоб у виробничій лінії був присутній живильник. Існує кілька типів подібних механізмів, які відрізняються конструкцією і технологією роботи. Найбільшим попитом серед використовуваних для оснащення ліній з виготовлення щебеню, є вібраційні і пластинчасті механізми.

 • вібраційні. Електромагнітний вібратор передає імпульси на лоток, внаслідок чого він робить високошвидкісні зворотно-поступальні рухи. Лоток вібрує, шляхом цього забезпечується рух каменів, які потім потрапляють в дробарку. Так само працюють віброгрохоти. З їх допомогою майбутній будматеріал очищається від зайвих домішок.
 • пластинчасті. Такі транспортери складаються із сполучених шарнірами пластин. Шляхом їх переміщення камені захоплюються з бункера і рівними порціями подаються на приймач дробарки.

дроблення щебеню

Дроблення – це найважливіший виробничий етап в процесі виготовлення щебеню. Від нього залежить, якими будуть форма і розмір часток. Дроблення проходить в 2-4 етапи. Залежно від того, яка методика подрібнення задіюється, розрізняють такі різновиди дробарок:

 • конусні. В їх основі також лежить принцип розчавлювання. Головний робочий механізм конусних дробарок – конус, який закріплений на валу. Його нижня частина знаходиться в ексцентриковій склянці, передає обертальні рухи на електродвигун. При включенні механізму конус обертається, тому рухливий і нерухомий елементи видаляються одного від одного і знову зближуються, внаслідок чого відбувається розчавлювання матеріалу, що знаходиться між ними. Для таких агрегатів характерна висока продуктивність, але також велику вагу і складність обслуговування.
 • щокові. У цих дробарках камінь подрібнюється шляхом попадання в простір між рифленими плитами. У рух може приводитися тільки одна з них або відразу дві. Щокові механізми прості в роботі та комфортні в обслуговуванні, але видається ними продукт має нерівномірними розмірами. Крім того, такі машини часто ламаються, забиваються породою.
 • роторні. У таких агрегатів інший принцип дії – ударний. На роторі закріплені змінні била, зсередини корпус машини облицьований зносостійкими плитами. У дробарку завантажуються камені та безліч разів стикаються один з одним, з біламі, відбійними плитами. Це призводить до їх розколювання. Продуктивність роторних механізмів висока, але немає можливості регулювати розмір фракцій. Найчастіше вони застосовуються для дроблення м’яких матеріалів.
 • відцентрові. Шляхом швидкого обертання завантажений матеріал потрапляє в відбивну плиту. Через серію взаємних ударів шматки породи розколюються. Відцентрові дробарки підходять для роботи з невеликими каменями (до 100 мм).

Найміцніший тип щебеню – гранітний. Він здатний витримати тиск на стиск і на стираність. Якщо порівняти цей показник з вапняним щебенем, то для останнього максимальний тиск становить значно нижчі показники.

Сортування щебеню

Після дроблення переробка щебеню не закінчується і, щоб отримати готовий продукт, необхідний ще один етап – сортування. Сортування здійснюють за допомогою грохотів. Це сита, які дозволяють розподілити камені за розмірами.

Сортування також проходить в кілька етапів. Спочатку великі камені відділяють від дрібних, а потім – відсів від щебеню, що залишився. Відсівом називають зерна діаметром 0-5 мм. Частинки настільки малі, що нагадують пісок. Відсів застосовується у виробництві кераміки, тротуарної плитки, в прокладанні доріг, як протиожеледний засіб.

Отриманий в процесі перероблення щебінь має різні сфери застосування, які залежать не тільки від розміру фракції, а й від інших характеристик :

 • міцності;
 • радіоактивності;
 • морозостійкості;
 • лещадності;
 • кількості домішок;
 • водопоглинання.

Ці характеристики підтверджуються лабораторними дослідженнями та відповідними сертифікатами якості. Компанія Boss Technology має всі необхідні сертифікати та документи, що підтверджують результати випробувань, надані провідними інстанціями.

Де замовити подрібнення та сортування щебеню в Україні?

Компанія Boss Technology спеціалізується на видобутку, дробленні, сортуванні щебеню. У нас можна замовити гранітний щебінь будь-якої фракції. Ми гарантуємо високу якість матеріалу. Наша компанія багато років працює на ринку України. Нашими партнерами є виробники промислового обладнання, в тому числі експортованого за кордон. Ми продаємо будматеріали оптом, надаємо послуги дроблення і сортування щебеню іншим компаніям.

За більш ніж 10 років роботи ми встигли реалізувати важливі інженерно-технічні проекти, модернізували виробничу базу, вдосконалили технології виробництва. Нашими партнерами стали провідні компанії України. Boss Technology є великим національним постачальником щебеню, мінерального порошку, бутового каменю.

Наш головний актив

Девладовський гранітний кар’єр

в Дніпропетровській області

Площа
Землевідведення

Землевідведення – 105 Га (договір оренди землі на 25 років, до 2032 г.). що дає нам величезні запаси і можливості!

Обсяги
Ліцензовані запаси

Ліцензовані запаси – 31.5 млн. Тонн щебеневої продукції (12.2 млн. куб. м. у твердій породі).
Додатково розвідані запаси граніту -9.2 млн. Куб. м. в твердій породі, що відповідає 25 млн. тонн щебеневої продукції.

Перспективи
Приріст запасів

У перспективі приріст запасів продукції по родовищу до 50 млн. куб. м.
Ліцензія (спеціальний дозвіл на користування надрами).

Продукція
Марка щебеню

Марка щебеню – М 1200, морозостійкість – 300, радіоактивність – 1 клас (щебінь можна використовувати для всіх видів будівельних робіт).