Boss Technology - видобуток та переробка щебеню

Поліпшення щебеню

В останні роки виробництво в Україні кубовидного щебеню збільшило обсяги більш ніж на 200%. Це пов’язано з двома факторами – підвищенням вимог до дорожнього будівництва і оновленням матеріально-промислової бази великих виробництв.

Виробництво кубовидного щебеню

Якісний кубовидний щебінь має ДСТУ 8267-93 і відрізняється мінімальним показником лещадності (співвідношення гострих зерен до кубовидних) в межах 2-8%. Це робить камінь ідеальним для бітумних і цементних сумішей, на які припадає близько 80% загального споживання.

У масштабних асфальтових роботах (за період 2015-2020 рр.) все більше застосовується саме кубовидний щебінь і ціна на нього – це головний показник ефективності виробництва. Завдяки впровадженню центробіжних дробарок і зменшенню виходу гранвідсіву, вартість цієї групи щебеню – як оптова, так і промислова – практично наблизилася до звичайного щебеню.

Це дозволяє використовувати кубовидний щебінь і малим підприємствам, і навіть при звичайному будівництві житлових об’єктів, що значно підвищує якість, надійність і довговічність готової інфраструктури міст.

Дроблення на дрібні фракції

У процесі виробництва великі фракції буту (100-300 мм) дробляться в дробарці на більш дрібні (наприклад, 40-70 або 5-20 мм), миються і фільтруються на ситах.

Головні фактори при дробленні щебеню, які визначають співвідношення відсіву – це розмір і міцність гірської породи, технологія виробництва і тип дробарного обладнання, а також спектр готової продукції підприємства.

Раніше при дробленні на дрібні фракції використовувалися щокові та конусні дробарки. З переходом на центробіжні моделі стало можливо отримувати більш якісний щебінь і при цьому скоротити кількість відходів, що позитивно вплинуло на вартість щебеню.

Завдяки технології виправлення форми зерен без скорочення розмірів дробленого матеріалу в варіантах ЦД можна отримувати кубовидний щебінь також із міцних вивержених порід.

Доопрацювання щебеню

Цей етап включає обламування країв, сортування і відсіювання. У результаті більш дрібні ігловідні зерна відсіваються та йдуть на повторне дроблення (на більш дрібні фракції), а кубовидні зерна (з приблизно рівним співвідношенням сторін) промиваються і відпускаються як готова продукція.

Процес відноситься до всіх дрібних фракцій щебеню, що дуже зручно, оскільки дозволяє отримати якісний матеріал для безлічі будівельних цілей. Сюди відноситься як закладка в бітумні або цементні суміші, так і використання в якості основи для бетону або подушки під фундаменти або дорожні покриття.

Ви можете замовити виробництво кубовидного щебеню дрібної фракції і його доопрацювання, звернувшись до менеджерів нашої компанії. Ми використовуємо сучасне обладнання, яке дозволяє вам отримати і використовувати матеріал з найбільш високими характеристиками.

Наш головний актив

Девладовський гранітний кар’єр

в Дніпропетровській області

Площа
Землевідведення

Землевідведення – 105 Га (договір оренди землі на 25 років, до 2032 г.). що дає нам величезні запаси і можливості!

Обсяги
Ліцензовані запаси

Ліцензовані запаси – 31.5 млн. тонн щебеневої продукції (12.2 млн. куб. м. у твердій породі).
Додатково розвідані запаси граніту -9.2 млн. куб. м. в твердій породі, що відповідає 25 млн. тонн щебеневої продукції.

Перспективи
Приріст запасів

У перспективі приріст запасів продукції по родовищу до 50 млн. куб. м.
Ліцензія (спеціальний дозвіл на користування надрами).

Продукція
Марка щебеню

Марка щебеню – М 1200, морозостійкість – 300, радіоактивність – 1 клас (щебінь можна використовувати для всіх видів будівельних робіт).

БОСС Технолоджи

Ми будемо раді вашому зверненню