Boss Technology - видобуток та переробка щебеню

Промивання щебеню

При переробленні деяких порід мийка щебеню і промивка гравію перед використанням – одна з необхідних процедур, яка підвищує якість і сприяє більш зручній роботі з цим будівельним матеріалом.

В першу чергу це стосується особливостей походження щебеню. Материнські породи можуть бути досить неоднорідними, містити різні оксиди і домішки кремнезему, а також пил, бруд і тоді потрібно промити щебінь від зайвих складових.

Для чого потрібна промивка щебеню?

Машинна мийка щебеню від пилу потрібна, перш за все, щоб видалити бруд, пісок, пил і траву, яка трапляється з великими глимбами або просто осідає на каменях. У початковій партії неочищеного щебеню з переробного комбінату зміст домішок може досягати 10-20% від загальної маси породи.

Що стосується оксидів алюмінію (глини) або таких домішок, як діоксид кремнію, сульфати і різні види слюди, то вони істотно знижують насипну щільність. Промивання матеріалу допомагає позбутися від 90-95% цих складових.

У результаті миті фракції щебеню не тільки набувають відмінний товарний вигляд, а й дозволяють створити якісний бетон або послужити більш надійною основою під дорожні покриття. Особливо важливо очищення щебеню від глини в разі будівництва великих несучих конструкцій – опор естакад, бетонних блоків для фундаментів великих будівель, мостів або інших гідротехнічних споруд.

Промивання щебеню від пилу рекомендується при будь-яких будівельних роботах. Воно дозволяє прибрати так звану нульову фракцію 0-1 мм з низькою щільністю і тим самим підвищити міцність будь-яких сумішей, фундаментів або залізобетонних виробів.

Очищення зазвичай проводиться в спеціальних пристроях – барабанних (троммельних) грохотах, грохотах із зрошенням, дегідратаційних колесах або коритах з конвеєром і безперервною подачею води. Це досить ефективний процес, так як проточна вода забирає всі зайві частинки з відмінною масою.

Для деяких фракцій застосовується двоетапна промивка матеріалу, що дозволяє ще більше поліпшити якість вихідної щебінки.

Замовити промивку щебеню в Bosstechnology

Ви можете замовити мийку щебеню і очищення щебеню від пилу в великому обсязі, звернувшись до менеджерів нашої кампанії.

Ми можемо запропонувати вам промивку в барабанних грохотах (скрубер-Бутаре) або ж коритну мийку, яка прибере всі зайві складові і підвищить якість будь-якої фракції матеріалу.

Наш головний актив

Девладовський гранітний кар’єр

в Дніпропетровській області

Площа
Землевідведення

Землевідведення – 105 га (договір оренди землі на 25 років, до 2032 г.). що дає нам величезні запаси і можливості!

Обсяги
Ліцензовані запаси

Ліцензовані запаси – 31.5 млн. тонн щебеневої продукції (12.2 млн. куб. м. у твердій породі).
Додатково розвідані запаси граніту -9.2 млн. куб. м. в твердій породі, що відповідає 25 млн. тонн щебеневої продукції.

Перспективи
Приріст запасів

У перспективі приріст запасів продукції по родовищу до 50 млн. куб. м.
Ліцензія (спеціальний дозвіл на користування надрами).

Продукція
Марка щебеню

Марка щебеню – М 1200, морозостійкість – 300, радіоактивність – 1 клас (щебінь можна використовувати для всіх видів будівельних робіт).

БОСС Технолоджи

Ми будемо раді вашому зверненню