Boss Technology - видобуток та переробка щебеню

Видобуток та переробка щебеню

Щебінь – один з найбільш затребуваних будматеріалів. Без нього неможливо уявити роботу на будмайданчиках. Його використовують при зведенні гідротехнічних споруд, укладенні автомобільних і залізних доріг, виробництві ЗБВ і т.д. За рівнем популярності щебінь можна порівняти з цементом або піском. У готовому вигляді щебінь в природі не представлений, його виробництво найчастіше відбувається в промислових умовах.

Ціна на щебінь в Дніпрі, Полтаві, Черкасах, Кіровограді залежить від обсягу і фракції.

НайменуванняРоздрібна ціна грн\т з ПДВ
Відсів гранітний170 грн
Щебінь фр. 5-10410 грн
Щебінь фр. 10-20410 грн
Щебінь фр. 20-40320 грн
Щебінь фр. 40-70320 грн
Щебінь фр. 0-40 (С-7)270 грн
Щебінь фр. 0-70 (С-5)270 грн
Камінь Бут фр.100-300380 грн

*Ціни вказані за умови поставки EXV Інкотермс 2010 (склад продавця)

 

Виробництво щебеню

Компанія Бос Текнолоджі здійснює виробництво щебеню, а саме його видобуток і переробку. Видобуток ведеться в кар’єрах, де ведеться розробка гірських порід. Поверхня очищається від рослин і ґрунту. Далі відбувається буріння в скельній породі, глибина кожної свердловини становить приблизно 12 м, але може доходити до 20 метрів. Всередину закладається вибухівка. Мета підриву – первинне подрібнення гірської породи.

Всі роботи проводяться відповідно до вимог техніки безпеки та норм праці. Під час проведення вибухових робіт діяльність кар’єра припиняється, увесь робочий персонал переміщується поза зону вибуху. Ми дотримуємося максимально безпечних умов протягом проводення  підготовчих робіт, та абсолютно всіх робот на кар’єрі, особливо вибухових, вони здійснюються  виключно професіоналами.

На наступному виробничому етапі отримані в результаті вибуху валуни розколюються за допомогою гідромолота. Далі отриманий матеріал завантажується на самоскиди і відправляється на виробничу лінію, що складається з живильників, дробильних машин, грохотів.

Переробка щебеню

Доставлений камінь поміщають в приймальний бункер. За допомогою живильників він подається по дробильним машинам. У них відбувається подрібнення каменю і розподілення щебеню різних фракцій. Фракцією називають розмір однієї частинки каменя. Вони поділяються на основні та супутні. Однією з найбільш затребуваних та дорожчих за ціною вважаються фракції 5-10 і 10-20 мм (відносяться до основних). Їх застосовують для зведення будівель, виробництва дорожнього покриття. Вони характеризуються високими показниками адгезії в суміші.

Основні фракції, які виробляє компанія Boss Technology:

Ви можете купити щебінь оптом, вибравши певну фракцію після його сортування. Ми розділяємо матеріал за розмірами на стаціонарних або підвісних грохотах. Гірська порода проходить через кілька сит, що знаходяться в стані вібрації, на кожному з них відбувається розподіл щебеню на певні фракції.

Найчастіше, в будівельних роботах використовують щебінь розміром 70-120 мм, 120-150 мм. У компанії Boss Technology можна замовити дроблення і сортування щебеню.

Видобуток щебеню фахівцями Boss Technology

Компанія Boss Technology займається виробництвом щебеню, його переробкою. Якщо у вас є свій кар’єр і вам необхідно обладнання для переробки каміння, звертайтеся до нас. У Boss Technology працюють фахівці з багаторічним досвідом управління кар’єрами, є сучасне обладнання для видобутку, дроблення і сортування щебеню. У нас можлива додаткова послуга по організації доставки щебеню на будівельні об’єкти замовників.

Ми маємо в своєму розпорядженні два виробничі комплекси з виготовлення гранітного щебеню, бутового каменю, млин по перемелюванню вапняку в мінеральний порошок. Ціна на гранітний щебінь вас приємно здивує.

На ринку України компанія Boss Technology присутня більше 10 років. Вона відома як надійний партнер, перевірений постачальник, виробник якісних будматеріалів. Наші клієнти – великі дорожні, будівельні інженерні компанії.

Наш головний актив

Девладовський гранітний кар’єр

в Дніпропетровській області

Площа
Землевідведення

Землевідведення – 105 Га (договір оренди землі на 25 років, до 2032 г.). що дає нам величезні запаси і можливості!

Обсяги
Лицензовані запаси

Ліцензовані запаси – 31.5 млн. тон щебеневої продукції (12.2 млн. куб. м. в твердій породі).
Додатково розвідані запаси граніту -9.2 млн. куб. м. в твердій породі, що відповідає 25 млн. тонн щебеневої продукції.

Перспективи
Приріст запасів

У перспективі приріст запасів продукції по родовищу до 50 млн. куб. м.
Ліцензія (спеціальний дозвіл на користування надрами).

Продукція
Марка щебеню

Марка щебеню – М 1200, морозостійкість – 300, радіоактивність – 1 клас (щебінь можна використовувати для всіх видів будівельних робіт).

БОСС Технолоджи

Мы будем рады вашему обращению