Boss Technology - видобуток та переробка щебеню

Проекти

Наші проекти

На сьогодні підприємство Boss Technology у своєму розпорядженні два комплексу з виробництва гранітного щебеню, бутового каменю і млинів по перемелюванню вапняку для отримання мінерального порошку.

Виробничий комплекс в Девладово

Девладівський гранітний кар’єр знаходиться в Софіївському районі Дніпровської області. За допомогою залізничного сполучення він з’єднаний зі станцією Девладове широкою колією близько 7 км. Девладівського родовище розробляється відкритим способом. Його продуктивність складає 400 тонн на годину.

Тут встановлено комплекс по дробленню щебеню. Отримувані з його допомогою фракції:

  • Щебінь: 5-10, 10-20, 20-40, 40-70.
  • Відсів: 0-5, ЩПС 0-40, 0-70.
  • Бутовий камінь: 100-300.

Лящадність матеріалу – від 8,4% до 9,8% (кубовидний). Міцність – М1400.

Виробничий комплекс в Кременчуці

Сучасний комплекс по перемелюванню вапняків в мінеральний порошок. Продуктивність комплексу становить 10-15 тонн на годину.

Виготовлення мінерального порошку засноване на дробленні і подрібненні доломіту і вапняків, твердих відходів промислового виробництва. Основна сфера застосування матеріалу – виробництво асфальтобетону. Мінеральний порошок виконує роль заповнювача, який підвищує в’язкість, здатність, що клеїть бітуму. Він надає асфальтобетону міцність, робить більш стійким до деформацій.

Вироблена фракція: 0,03-0,16 мм.

Boss Technology – великий український виробник щебеню, бутового каменю і мінерального порошку. У нас є багаторічний досвід управління кар’єрами. Крім власного виробництва ми також надаємо послуги з переробки (дроблення і сортування) щебеню іншим підприємствам.

Вся наша продукція відповідає міжнародним стандартам, що підтверджено відповідними сертифікатами. Boss Technology – надійний партнер і постачальник. У нас сучасне обладнання, а технології виробництва постійно удосконалюються.