Boss Technology - видобуток та переробка щебеню

Виробництво мінерального порошку

Компанія Boss Technology виробляє мінеральний порошок для асфальтобетонних сумішей. Мінеральний порошок також застосовується в бетонній промисловості для зменшення використання цементу. У нас можна зробити оптове замовлення на будь-який обсяг будматеріалу.

У компанії Boss Technology можна Kупити мінеральний порошок за доступною ціною. Ми маємо багаторічний досвід управління кар’єрами, видобутку та переробки щебеню. Ми використовуємо новітнє обладнання.

У  розпорядженні компанії два комплекси з виробництва гранітного щебеню, бутового каменю, а також млин, завдяки якому ми отримуємо високоякісний мінеральний порошок. За більш ніж 10 років існування на ринку України ми встигли реалізувати безліч інженерно-технічних, будівельних проектів.

Що таке мінеральний порошок?

Мінеральний порошок надає бетону такі властивості:

  • міцність, надійність;
  • пружність;
  • стійкість до зношування.

Широке поширення в будівельній галузі отримали мінеральні порошки, які застосовують для додання суміші нових якостей, зниження кількості вживаного цементу. Порошок виробляється з природньої сировини або такої, яка отримана технічним шляхом (відходи доменного виробництва, зола, шлаки, перемелені гірські породи, мікрокремнезем і ін.).

Існують також карбонатні порошки, які ефективно використовуються в дорожньому будівництві. Мінеральні порошки поділяються на активовані і неактивовані продукти, а також на МП1, МП2:

  • МП1 виготовляють з карбонатних порід;
  • МП2 отримують з шлаків сталеливарного виробництва.

Від наповнювачів добавки відрізняються невеликими розмірами – зерна не перевищують 0,03-0,16 мм. При виготовленні бетонної суміші, цемент і мінеральні добавки (МД) заповнюють порожнечі, що значно зміцнює структуру готового розчину. Такий спосіб приготування бетону допомагає знизити кількість цементу, необхідного для роботи.

Фракційний склад мінерального порошку приблизно відповідає звичайному цементу. До того ж під час помолу вапняку на порошок, сировину просушують, інакше в асфальт і в сухі будівельні суміші він буде не придатний для використання. Компоненти, які додають в розчин, щоб зменшити кількість використовуваного цементу, зазвичай називають наповнювачами, тому якщо за допомогою міндобавок вдається знизити частку цементу в суміші, то в даному випадку вони фактично стають мінеральними наповнювачами.

Активні і пасивні мінеральні добавки

Добавки умовно поділяються на інертні та активні, які мають різні властивості.

  • Інертні речовини в звичайних умовах не взаємодіють зі складовими частинами цементу. Необхідні особливі вимоги, при яких почнеться реакція (наприклад, під час автоклавної переробки). Такі порошки застосовуються при регулюванні складу твердої фази бетону, під час якої можна впливати на властивості бетонної суміші.

До інертних МД відносять кварцовий пісок, глину, вапняк. Їх застосовують, щоб заповнити пустоти в твердій фазі, відрегулювати зерновий склад суміші. Такий підхід допомагає керувати характеристиками готового бетону.

  • Активні названі так, тому що мають здатність при кімнатній температурі в присутності води реагувати з діоксидом кальцію, створюючи з’єднання з в’яжучими властивостями. Після додавання активних речовин в бетонну суміш, починається реакція з Ca (OH) 2, який виділяється під час гідратації портландцементу.

Існують МД, що володіють здатністю самостійно твердіти, збільшуючи міцність бетону. До подібних добавок відносять перемелений доменний шлак, який починає швидко затвердівати після додавання до його складу вапна.

Значний вплив на характеристики МД надає склад їх часток – він визначає здатність компонентів до хімічної реакції, передбачувану щільність бетону.

Природні МД отримують шляхом перемелювання гірських порід осадового або вулканічного походження. Добавки, які виробляють з технічної сировини (золи, шлаки), мають різний мінеральний склад, розмір часток. Вони впливають на ефективність їх використання в бетоні.

Технології використання мінеральних добавок

Мінеральні добавки найчастіше використовують як замінники цементу. Технологічно їх додають в процесі помолу клінкеру або прямо під час замісу. Їх собівартість невелика, а присутність в бетонної суміші дає значний економічний ефект.

Однією з найбільш активних технічних МД вважається мікросіліка. Вона має в’язкі властивості з пуцоллановим ефектом: вступає в реакцію зі складовими частинами бетону, покращуючи його властивості. Мікросіліка – це своєрідні кульки мікроскопічного розміру в частки мікрон. Зовні вона виглядає як пил, утворена дрібними елементами кремнезему. Наявність в суміші мільйонів таких часточок допомагає рівномірно змішувати компоненти, роблячи перетікання, укладання бетонної суміші більш зручним процесом. МД часто застосовуються для суміші, яку використовують на висотних роботах, оскільки її простіше піднімати вгору за допомогою спеціального насосу.

Широко використовуються в якості добавок золи ТЕС, що утворюються при спалюванні вугілля. Золи можуть містити оксид кальцію в різних кількостях – від цього залежить їх використання. Зазвичай золи з високим відсотком СаО використовують там, де від бетону не потрібно особливої ​​довговічності. Навпаки, нізкокальціевие золи в присутності води і вапна утворюють гідросилікати і гідроалюмінати кальцію – основних компонентів цементного каменю.

Устаткування для виробництва мінерального порошку

Компанія Bosstechnology має власну лінію з виробництва мінерального порошку з високою продуктивністю і якістю отриманої сировини.

Млин

Виробництво мінерального порошку (м. Кременчук)

Площа
Землевідведення

Землевідведення – 105 га (договір оренди землі на 25 років, до 2032 г.). Що дає нам величезні запаси і можливості!

Обсяги
Ліцензовані запаси

Ліцензовані запаси – 31.5 млн. тонн щебеневої продукції (12.2 млн. куб. м. в твердій породі).
Додатково розвідані запаси граніту -9.2 млн. куб. м. в твердій породі, що відповідає 25 млн. тонн щебеневої продукції.

Перспективи
Приріст запасів

У перспективі приріст запасів продукції по родовищу до 50 млн. куб. м.
Ліцензія (спеціальний дозвіл на користування надрами).

Продукція
Марка щебеню

Марка щебеню – М 1200, морозостійкість – 300, радіоактивність – 1 клас (щебінь можна використовувати для всіх видів будівельних робіт).

БОС Технолоджи

Ми будемо раді вашому зверненню