Boss Technology - видобуток та переробка щебеню

Новини

Подушка под фундамент
Надра землі

Подушка під фундамент: піщана, бетонна або гравійна

При зведенні будь-якої будівлі важливим етапом є створення надійного фундаменту. Саме від того, наскільки міцним він буде, залежить тривалість експлуатації конкретної споруди. Але на цьому етапі важливо потурбуватися про підготовку такого компонента, як подушка під фундамент. Щоб всі покладені на неї завдання виконувалися в повній мірі, дуже важливо правильно підібрати підоснову під конкретний вид поверхні.

Детальніше

керамзитобетон фото
Надра землі

Керамзитобетон: особливості застосування, марки, плюси і мінуси використання

Для зведення будинків забудовники часто використовують керамзитобетон. У порівнянні з бетоном матеріал менш міцний і щільний, а його широке використання пояснюється низькою ціною, незначною теплопровідністю і невеликою питомою вагою. Багато будівельників при дотриманні пропорції керамзитобетону готують матеріал самі – на будівельному майданчику.

Детальніше

пескобетон фото
Надра землі

Пескобетон: види, характеристики, застосування

Сьогодні в будівельній галузі застосовується велика кількість різновидів бетону, що відрізняються технічними характеристиками. Одним з поширених будматеріалів прийнято вважати пескобетон. Він являє собою суміш, яка досить проста у використанні, а також є економічно затребуваною.

Детальніше

расклинцовка щебня
Надра землі

Расклінцовка щебеню

Щоб забезпечити для дороги або фундаменту міцну, довговічну і, головне, нерухому подушку, був розроблений метод расклінцовкі щебенем. Це простіше і дешевше, ніж бетонування. Для облаштування підстави дорожнього покриття потрібен тільки щебінь і трамбують техніка.

Детальніше

щебеночное основание
Надра землі

Пристрій щебеневих підстав і покриттів методом заклинювання

Підстава це несучий шар дорожнього одягу. Його функцією є перенаправлення отриманого навантаження на грунт. Створення щебеневого або гравійної підстави є технологічно необхідним етапом створення якісного дорожнього покриття.

Детальніше

Девладівський гранітний кар’єр

Бетон використовують для будівництва капітальних, надійних і довговічних будівель і конструкцій, в тому числі морських причалів, оборонних об’єктів та споруд цивільного призначення. Розробка Девладівського родовища ведеться відкритим способом.

Детальніше

сыпучие стройматериалы
Надра землі

Сипучі будівельні матеріали: особливості та сфера застосування

Сипучі будівельні матеріали бувають дуже різні, можуть мати великий набір фізико-механічних властивостей, що забезпечує їм широку сферу застосування в будівництві. Подрібнений матеріал різних за розміром фракцій може бути використаний як самостійний компонент, так і в складі різних будівельних сумішей.

Детальніше

керамзит
Надра землі

Керамзит як універсальний будівельний матеріал

Керамзит, в перекладі обпалена глина, це універсальний будівельний і декоративний матеріал, який отримують в результаті випалу особливих сортів глини. Робиться це в спеціальних високотемпературних печах. В результаті теплового удару глина спінюється, стаючи всередині дуже пористої. Але зовні при цьому оплавлені гранули покриваються міцною герметичною плівкою. Виходить дуже міцний і легкий, що володіє відмінними тепло і шумоізоляційні властивості матеріал, що зовні нагадує гравій. Широко застосовується в будівництві і для оформлення парково-садових зон.

Детальніше

пгс фото
Надра землі

Піщано-гравійна суміш: опис і застосування матеріалу

У сучасному світі будівельна галузь неймовірно динамічно розвивається: фахівці розробляють передові технології виробництва і переробки матеріалів, створюються прогресивні методики побудови та реконструкції різноманітних об’єктів, в яких потребує людина. У число таких корисних розробок входить і піщано-гравійна суміш.

Детальніше