Boss Technology - видобуток та переробка щебеню

Новини

пгс фото
Надра землі

Піщано-гравійна суміш: опис і застосування матеріалу

У сучасному світі будівельна галузь неймовірно динамічно розвивається: фахівці розробляють передові технології виробництва і переробки матеріалів, створюються прогресивні методики побудови та реконструкції різноманітних об’єктів, в яких потребує людина. У число таких корисних розробок входить і піщано-гравійна суміш.

Детальніше

вторичный щебень
Надра землі

Чи можна використовувати вторинний щебінь для приготування бетону

Бетон використовують для будівництва капітальних, надійних і довговічних будівель і конструкцій, в тому числі морських причалів, оборонних об’єктів та споруд цивільного призначення. Згодом споруди починають старіти і їх виводять з експлуатації, але з самого бетону можна виготовити вторинний щебінь, який широко застосовується в будівельній сфері.

Детальніше

Прокладка канализации
Надра землі

Прокладка каналізації: як вибрати пісок і щебінь

Вибирати пісок і щебінь для каналізаційних колекторів часто нема потреби, адже в сучасних проектах передбачені П-подібні залізобетонні профілі і плити для перекриття секційної канави. На будівельний майданчик завозяться вже готові залізобетонні конструкції, що укладаються на тонкий прошарок з грунту і піску. І все ж щебінь часто використовують для прокладки дренажу.

Детальніше

отсев для бетона
Надра землі

Сфера застосування бетонного відсіву

Сучасний бетон, який застосовується в загальнобудівельних роботах, це досить міцний матеріал. Але і він з часом руйнується і вимагає механічної утилізації. В результаті переробки виходить бетонний відсів і подрібнений бетон, який також застосовується в різних будівельних сферах і народному господарстві.

Нижче ми розповімо вам про область застосування бетонного відсіву і розглянемо його технічні особливості та характеристики.

Детальніше

подушка для фундамента
Надра землі

Подушка під фундамент – чи завжди вона потрібна?

При закладці фундаментів, як в житлових, так і промислових будівлях слід дотримуватися певних будівельні норми, однією з яких є подушка фундаменту.

Незалежно від типу майбутньої будівлі, цей елемент конструкції забезпечить кращі умови експлуатації, стійкість до просідання та деформації грунту і підвищить термін служби стрічкового або блочного фундаменту.

Нижче ви дізнаєтеся, навіщо потрібна подушка під фундамент, які бувають її види та як реалізується технологія закладки.

Детальніше

Грунтощебеночная смесь
Надра землі

Грунтощебеневі суміш: склад і застосування матеріалу

При прокладанні сучасних дорожніх покриттів використовується не тільки асфальтобетон і щебінь. В якості основи тут часто виступає грунтощебеневі суміш, яка служить надійною підкладкою під широкосмугові траси та автобани. Цей матеріал став активно використовуватися тільки в цьому столітті з розвитком хімічної промисловості, полімерних смол і в’яжучих адгезійних добавок.

Нижче ви дізнаєтеся, що таке грунтогравійна суміш і познайомитеся з її складом, технологією укладання при будівництві дроги та особливостями використання.

Детальніше

гранитный щебень
Надра землі

Як порахувати обсяг щебеню?

При масштабних будівельних роботах всі основні матеріали використовуються у великій кількості. Правильний розрахунок обсягу щебеню дуже важливий, так як він є одним з найбільш затребуваних матеріалів в будь-якому будівництві. Він закуповується великими партіями і застосовується практично у всіх капітальних роботах.

Детальніше

Надра землі

Чим відрізняються гравійний і гранітний щебінь?

У сучасному будівництві застосування щебеню є повсюдним. Цей матеріал затребуваний в різних областях, починаючи від будівлі приватних будинків, і закінчуючи зведенням хмарочосів і промислових споруд.

Детальніше