Boss Technology - видобуток та переробка щебеню

Новини

Укладка асфальта на щебеночно-песчаную смесь
Надра землі

Укладання асфальту на щебенево-піщану суміш

Надійність та міцність укладання асфальту на щебенево-піщану суміш визначається відповідно до рівня якості складових, їх правильного перемішування, підтримання температури при виготовленні та зберіганні. Варто враховувати той факт, що місце укладання асфальтованого покриття повинно бути близько до його місця виготовлення. Це дозволяє скоротити час для транспортування матеріалу та збереження його основних властивостей.

Детальніше

будматеріали для укладання та ремонту доріг
Надра землі

Які будматеріали потрібні для укладання та ремонту доріг?

Основне призначення автомобільної дороги – забезпечення безперервного та безпечного руху транспорту, що здійснює вантажні та пасажирські перевезення. Для виконання цього завдання будматеріал для дороги повинен бути показової якості та повною мірою відповідати всім фізико-механічним вимогам. Укладання та ремонт дорожнього полотна вимагають залучення кваліфікованого персоналу та застосування спеціалізованої техніки.

Детальніше

Кварцитный щебень фото
Надра землі

Кварцитний щебінь: характеристики, переваги та застосування

Кварцит – різновид зернистої високощільної гірської породи, базовою складовою якої є кремнезем. Перед кремнеземистих частинок у ньому припадає 90%, іншими компонентами матеріалу є слюда та інші натуральні мінерали, але польового шпату у ньому немає. Внаслідок подрібнення такої природної сировини утворюється кварцитний щебінь – штучний сипучий нерудний кам’яний матеріал.

Ця стаття містить інформацію про фізичні та механічні особливості відповідного матеріалу, про його переваги та сферу використання.

Детальніше

камень бут
Надра землі

Стрічковий фундамент із бутобетону

Популярним будматеріалом, який використовується для зведення основи будинків, є бут – камінь природного чи штучного походження. Бутовий фундамент, що складається з відповідного кам’яного матеріалу на 90%, відрізняється довговічністю та надає будівлі привабливого вигляду.

Детальніше

применение известнякового щебня
Надра землі

Застосування вапнякового щебеню

Одним із матеріалів, який тішить низькою ціною, вважається вапняковий щебінь. Він активно використовується у будівельній сфері. Видобуток виробляється з осадових вапнякових порід, які були утворені на місці морів у давнину. Сам матеріал формується з скелетних та черепашкових останків тварин.

Детальніше

жерства фото
Надра землі

Жерства: що таке, особливості, застосування

Корисно дізнатися, що таке жерства, якщо плануються будь-які будівельні роботи. По суті, це одна зі складових суміші твердих та міцних матеріалів. Вона активно використовується у будівельній сфері для формування робіт на дорогах, фундаменту. Матеріал поставляється будь-якими обсягами та за низькою ціною від нашої компанії.

Детальніше

расклинцовка щебня
Надра землі

Расклінцовка щебенем в дорожньому будівництві

Расклінцовка щебеню – це особлива технологія в будівельній сфері, спрямована на досягнення максимально щільного дорожнього полотна без утворення можливих пустот і виключає рух окремих фракцій. Подібну технологію можна зустріти при реалізації проектів дорожнього полотна.

Детальніше

Мраморный щебень
Надра землі

Мармуровий щебінь

Мармуровий щебінь – це продукт, отриманий під час каменя видобутку та обробки. Він видобувається за допомогою відкритої методики і поширений в різних Європейських та Азіатських країнах, а також в Сибірських районах Росії. Цей вид продукту використовується в різних сферах діяльності і має переваги завдяки своїм параметрам.

Детальніше

щебень для парковки
Надра землі

Який щебінь потрібен для парковки

Покриття для паркування з щебеню – це відмінний варіант для отримання чистої і доглянутою майданчики під автомобіль. Подібний варіант доступний великому числу автовласників. Створення цього покриття має на увазі облік тонкощів, обов’язкових до вивчення перед початком робіт.

Детальніше