Boss Technology - видобуток та переробка щебеню

Новини

Кварцитный щебень фото
Надра землі

Кварцитний щебінь: характеристики, переваги та застосування

Кварцит – різновид зернистої високощільної гірської породи, базовою складовою якої є кремнезем. Перед кремнеземистих частинок у ньому припадає 90%, іншими компонентами матеріалу є слюда та інші натуральні мінерали, але польового шпату у ньому немає. Внаслідок подрібнення такої природної сировини утворюється кварцитний щебінь – штучний сипучий нерудний кам’яний матеріал.

Ця стаття містить інформацію про фізичні та механічні особливості відповідного матеріалу, про його переваги та сферу використання.

Детальніше

камень бут
Надра землі

Стрічковий фундамент із бутобетону

Популярним будматеріалом, який використовується для зведення основи будинків, є бут – камінь природного чи штучного походження. Бутовий фундамент, що складається з відповідного кам’яного матеріалу на 90%, відрізняється довговічністю та надає будівлі привабливого вигляду.

Детальніше

применение известнякового щебня
Надра землі

Застосування вапнякового щебеню

Одним із матеріалів, який тішить низькою ціною, вважається вапняковий щебінь. Він активно використовується у будівельній сфері. Видобуток виробляється з осадових вапнякових порід, які були утворені на місці морів у давнину. Сам матеріал формується з скелетних та черепашкових останків тварин.

Детальніше

жерства фото
Надра землі

Жерства: що таке, особливості, застосування

Корисно дізнатися, що таке жерства, якщо плануються будь-які будівельні роботи. По суті, це одна зі складових суміші твердих та міцних матеріалів. Вона активно використовується у будівельній сфері для формування робіт на дорогах, фундаменту. Матеріал поставляється будь-якими обсягами та за низькою ціною від нашої компанії.

Детальніше

расклинцовка щебня
Надра землі

Расклінцовка щебенем в дорожньому будівництві

Расклінцовка щебеню – це особлива технологія в будівельній сфері, спрямована на досягнення максимально щільного дорожнього полотна без утворення можливих пустот і виключає рух окремих фракцій. Подібну технологію можна зустріти при реалізації проектів дорожнього полотна.

Детальніше

Мраморный щебень
Надра землі

Мармуровий щебінь

Мармуровий щебінь – це продукт, отриманий під час каменя видобутку та обробки. Він видобувається за допомогою відкритої методики і поширений в різних Європейських та Азіатських країнах, а також в Сибірських районах Росії. Цей вид продукту використовується в різних сферах діяльності і має переваги завдяки своїм параметрам.

Детальніше

щебень для парковки
Надра землі

Який щебінь потрібен для парковки

Покриття для паркування з щебеню – це відмінний варіант для отримання чистої і доглянутою майданчики під автомобіль. Подібний варіант доступний великому числу автовласників. Створення цього покриття має на увазі облік тонкощів, обов’язкових до вивчення перед початком робіт.

Детальніше

Подушка под фундамент
Надра землі

Подушка під фундамент: піщана, бетонна або гравійна

При зведенні будь-якої будівлі важливим етапом є створення надійного фундаменту. Саме від того, наскільки міцним він буде, залежить тривалість експлуатації конкретної споруди. Але на цьому етапі важливо потурбуватися про підготовку такого компонента, як подушка під фундамент. Щоб всі покладені на неї завдання виконувалися в повній мірі, дуже важливо правильно підібрати підоснову під конкретний вид поверхні.

Детальніше

керамзитобетон фото
Надра землі

Керамзитобетон: особливості застосування, марки, плюси і мінуси використання

Для зведення будинків забудовники часто використовують керамзитобетон. У порівнянні з бетоном матеріал менш міцний і щільний, а його широке використання пояснюється низькою ціною, незначною теплопровідністю і невеликою питомою вагою. Багато будівельників при дотриманні пропорції керамзитобетону готують матеріал самі – на будівельному майданчику.

Детальніше