Boss Technology - видобуток та переробка щебеню

Девладовський щебеневий завод

Гранітний кар’єр в Дніпропетровській області!

Дивитися на Google мапі

Комплекс спеціалізується на видобутку, дробленні, сортуванні гранітного щебеню, відсіву, бутового каменю. Продуктивність – до 400 т на годину.

 

    • Щебінь: 5-10, 10-20, 5-20, 20-40, 40-70. Гранітний щебінь – незамінний будівельний матеріал, який виробляється шляхом подрібнення граніту. При виготовленні сумішей із цементу, піску щебінь сприяють більш щільному зчепленню бетону. Фракцію 5-10 і 10-20 застосовують для фундаментів, заливки доріжок, полотна мостів. Щебінь 20-40 використовують при ремонті трамвайних колій, створення залізобетонних виробів, стінових панелей. Фракція 40-70 призначається для зведення будинків, підвищення надійності дорожнього полотна.

 

    • Відсів 0-5. Відсів – найдрібніша фракція. Отримують як відходи при виробництві щебеню. Зовні нагадує великий пісок. Його використовують в самих різних сферах: для облагородження паркових територій, виробництва тротуарної плитки, ремонту, благоустрою майданчиків, доріжок, виробництва декоративних елементів прикраси ландшафту, дорожнього будівництва і т.д.

 

    • Щебенево-піщана суміш: 0-40, 0-70. Суміш гранітного щебеню проводиться при первинному відборі перед заходом матеріалу в щековую дробарку. Вона очищується від сміття, сортується, проходять крізь спеціальні сита, щоб була більш однорідною. Застосовується в дорожньому будівництві. Простий, дешевий матеріал, який легко транспортується вантажним транспортом.

 

    • Камінь бутовий: 100-300. Камінь отримують з гірських порід, його застосовують в будівництві при закладці фундаментів, стін, габіонних конструкціях, при спорудженні великомасштабних залізобетонних споруд, при ремонті залізничних і шосейних доріг. Випускається різного розміру.

Boss Technology має досвід управління кар’єрів. Ми використовуємо сучасне обладнання. В наявності є всі необхідні сертифікати, що підтверджують, що продукція пройшла лабораторні дослідження і відповідає міжнародним стандартам.

 

Проект: Девладовський щебеневий завод

Розташування: кар'єр в Дніпропетровській області

Площа: Землевідведення - 50,12 Га

Запаси: Ліцензовані запаси - 31.5 млн

Дата закінчення: до 2032 р.

Компанія: Boss Technology

Категорія: Завод

Поділитися: