сухие смеси

Базові рецептури сухих будівельних сумішей

Будь-яка ССС є пропорційно підібрана група компонентів, яка відповідає певним рецептам сухих будівельних сумішей.

Як компоненти в ССС є нейтральні наповнювачі, такі як пісок або рубані гірські породи, мелений вапняк або синтетичні волокна та в’яжучі складові, наприклад, цемент. Також базові рецептури сухих будівельних сумішей включають функціональні добавки (упрочнители, сповільнювачі або пластифікатори), які модифікують колір, швидкість застигання, в’язкість і міцність ССС. Наприклад, морозостійкість можна підвищити за рахунок воздухововлекающих добавок, що збільшують пористість матеріалу.

Дотримання правильної рецептури сухих будівельних сумішей дуже важливо для отримання якісного розчину. Від того, наскільки вдало підібрані всі компоненти, залежить і зручність роботи, і підсумкова функціональність.

Для чого потрібні будівельні суміші?

Залежно від цілей призначення, технологія приготування сухих будівельних сумішей може відрізнятися.

Якщо суміш використовується при кладці цегли, плит, бетонних блоків та інших елементів, в ній більший вміст цементу. Якщо вона застосовується для склеювання, наприклад, плитки або гіпсокартону, в ній присутній мецеллоза, а якщо це суміш для шпаклівки, то вона проводиться на підставі гіпсу і мінерального порошку.

Технологічна схема виробництва сухих сумішей для самовирівнювання або наливних підлог на увазі використання агітана, неоліту, форміату кальцію і мелфлукса, загальний вміст яких може досягати 10%.

ССС

Основні умови розробки рецептур сухих будівельних сумішей

Відповідно до тих чи інших технічним завданням, розробка рецептур включає кілька етапів.

  1. Складання обґрунтування для розробки на основі аналогів і прототипів ССС.
  2. Опис необхідних області та умов застосування. З цього опису виводяться очікувані технічні характеристики – вимоги щодо максимального розміру часток, кольором, живучості суміші, пластичності, міцності, стійкості до атмосферних явищ і інші характеристики.
  3. Підбір типу основного в’яжучого речовини, яке забезпечує прийнятний рівень всіх очікуваних якостей.
  4. Підбір марки та кількісного складу основного в’яжучого речовини в ССС, наприклад, буде це цемент М400 або ж М500.
  5. Підбір основного заповнювача, наприклад, піску, кварцового борошна або мінеральної крихти.
  6. Далі йде підбір функціональних добавок, наприклад, пластифікаторів, який проводиться виходячи з призначення суміші.
  7. Завершальним етапом є підбір додаткових добавок, таких як прискорювачі або сповільнювачі схоплювання або упрочнители ССС.

Потім отриману суміш відправляють в пробну партію виробництва. Після її отримання виробляють тестування на відповідність заявленим вимогам і характеристикам.

сухие смеси фото

Ви можете купити компоненти для сухих будівельних сумішей, звернувшись до менеджерів компанії БоссТехнолоджі. Мінеральний порошок і активні мінеральні добавки за цінами виробників високої якості доступний до продажу від одного мішка.

Наші менеджери проведуть вам технологічну консультацію і підкажуть краще рішення по необхідному кількості будівельних матеріалів під ваші завдання.