Девладівський гранітний кар’єр

Бетон використовують для будівництва капітальних, надійних і довговічних будівель і конструкцій, в тому числі морських причалів, оборонних об’єктів та споруд цивільного призначення. Розробка Девладівського родовища ведеться відкритим способом.

Марка одержуваного щебеню – М 1400, морозостійкість матеріалу – F300, 1 клас радіоактивності вказує на те, що щебінь можна застосовувати для всіх видів будівельних робіт.

Для гранітів Девладівського кар’єра характерні високі показники фізико-механічних властивостей. Граничне водопоглинання не більше 0,5%. Середня насипна щільність до 1360 кг / м2. Одержуваний тут щебінь може бути використаний для виробництва бетону марки М700 і вище.

Щебінь

Щебінь – практичний будівельний матеріал, який створюється в ході подрібнення гірських порід. Невеликі мікропористі камені різної величини широко використовуються в будівництві, оскільки забезпечують щільне зчеплення піску з цементом в процесі виготовлення бетону. Цей продукт випускається у вигляді різних фракцій, завдяки чому використовується в різних видах будівництва. Розміри фракції коливаються від 5 до 70 мм.

  • Щебінь 5-20 – маленька фракція щебеню дозволяє використовувати його у виробництві бетону. Його застосовують для заливки полотен мостів, інших конструкцій високої міцності, в ремонті доріг. Іноді його додають в фундамент.
  • Щебінь 20-40 – матеріал із середньою фракцією застосовують в створенні ЗБВ. Основна сфера його використання – виробництво панелей, застосування в якості баластного шару під час укладання ж / д або трамвайних колій.
  • Щебінь 40-70- велика фракція щебеню (до 70 мм) застосовується для створення великих ЗБВ. Актуально його використання при заливці доріг для підвищення їх зносостійкості. Будівельники застосовують великий гранітний щебінь при зведенні будинків.

Відсів

Найменша фракція – відсів гранітного щебеню розмір його часток не перевищує 5 мм. Після дроблення щебінь пропускають через спеціальне сито, отримуючи продукт необхідних параметрів. Часто гранули настільки дрібні, що зовні нагадують пісок. Вартість відсіву нижче, ніж щебеню.

Відсів широко застосовується для створення якісних будівельних сумішей. Міцність штукатурки, стяжки з додаванням найдрібніших фракцій збільшується в кілька разів. За допомогою відсіву невеликі декоративні елементи здатні витримувати значні навантаження.

Щебінь або відсів вибирають в залежності від виду будівельних робіт. Обидва будматеріалу вважається міцним, водонепроникними, стійкими до температурних перепадів, морозу. Середня щільність при насипу – 1400 кг / м3. У нашій компанії ви можете купити щебінь оптом, замовити відсів в потрібному обсязі.

Граніт

Це дуже міцний матеріал, на який не впливають кліматичні умови. Він забезпечує довговічність споруд. Граніт досить легко обробляти, при цьому він збереже задану форму протягом століть. Цей камінь застосовується для виготовлення пам’ятників, облицювальних плит, елементів прикраси та дизайну.

Boss Technology – надійний партнер і виробник

Девладівська щебеневий завод забезпечує високу якість продукції, що поставляється, пропонуючи різні варіанти будівельних матеріалів в залежності від конкретних вимог замовника.

Ознайомитися з продукцією компанії ви можете тут.

У нас ви можете замовити щебінь, відсів, купити мінеральний порошок. У компанії Boss Technology великий досвід управління кар’єрами, своя власна виробнича база. Ми використовуємо сучасне обладнання у видобутку, переробці, дробленні, сортуванні гранітного щебеню.

За більш ніж 10 років на ринку України ми встигли зарекомендувати себе, як надійний партнер, виробник і продавець щебеню, мінерального порошку, бутового каменю. Ми з успіхом реалізуємо великі інженерно-технічні проекти. Наша продукція сертифікована, пройшла перевірки провідних лабораторій. У нас ви можете придбати широкий спектр будівельних матеріалів і бути впевненими в їхній якості.

Наш головний актив

Девладівський гранітний кар’єр
в Дніпропетровській області

Площа
Землевідвід

Землевідвід – 105 Га (договір оренди землі на 25 лет, до 2032 р.). що дає нам величезні запаси і можливості!

Обсяги
Ліцензовані запаси

Ліцензовані запаси – 31.5 млн. тонн щебеневої продукції (12.2 млн. куб. м. в твердому тілі).
Додатково розвідані запаси граніту -9.2 млн. куб. м. в твердому тілі, що відповідає 25 млн. тонн щебеневої продукції.

Перспективи
Приріст запасів

У перспективі приріст запасів продукції по родовищу до 50 млн. Куб. м.
Ліцензія (спеціальний дозвіл на користування надрами).

Продукція
Марка щебеня

Марка щебеню – М 1200, морозостійкість – 300, радіоактивність – 1 клас (щебінь можна використовувати для всіх видів будівельних робіт).

Девладовський гранітний кар’єр

Компанія «BossTechnology» займається видобутком і переробленням гранітного щебеню. У власності у компанії знаходиться Девладівська гранітний кар’єр, який розташований в Дніпропетровській області ближче до м. Кривий Ріг поблизу села Марії-Дмитрівки. Девладівській кар’єр знаходиться в одній з восьми тектонічних зон України під назвою Український кристалічний щит. Своєю чергою Український кристалічний щит поділяють на шість мегаблоків, представлених на рис.1.

мегаблок

Мал. 1. мегаблоку Українського кристалічного щита
(1 – Приазовський, 2 – Середньо-Придніпровський, 3 – Кіровоградський, 4 – Росинський-Тікічскій, 5 – Дністровсько-Бузький, 6 – Північно-Західний)

Девладівська гранітний кар’єр розташовується у 2-му Середньо-Придніпровському мегаблоці. Геологічно з природних копалин цей блок представлений переважно гранітно-базальтової групою. Розвідані запаси граніту в кар’єрі становлять близько 25 млн. М3в моноліті. Ліцензовані запаси граніту для розробки становлять понад 12 млн м3, що в перерахунку на продукцію у вигляді щебеню становить близько 32 млн м3. Сировина для переробки в Девладівського гранітному кар’єрі видобувають відкритим способом. Потужність підприємства на сьогодні складає 140 тис. М3 продукції в рік. У перспективі за рахунок новацій і модернізації виробництва можливе збільшення продуктивності до 1 млн. М3гранітного щебеню в рік.

Видобуток щебеню

У Девладівського гранітному кар’єрі граніт добувають вибуховим способом. Для отримання гранітного щебеню здійснюється ряд технологічних операцій. У гранітному масиві попередньо бурять ряд шурфів глибиною 12-20 м. У них закладають вибухівку. Отримані в результаті вибуху валуни розколюють за допомогою гідромолота. Далі шматки граніту граничним розміром 1,2 м піддають первинному дробленню. Для цього використовують щокові дробарки. Подрібнена в більш дрібні шматки порода надалі проходить ще дворазове дроблення в конусної та роторної дробарки. Роторна дробарка є власною розробкою кампанії «BossTechnology». Капання також самостійно виготовляє та реалізовує роторні дробарки. В результаті застосованих в дробарці нововведень вона є досить ефективною за техніко-економічними показниками, а отриманий в результаті щебінь якісний і досить однорідний по гранулометричному складу. Далі щебінь розсіюють по фракціях. Пропонується гранітний щебінь фракцій: 0-5 мм; 5-10 мм, 10-20 мм, 20-40 мм; 40-70 мм; 100-300 мм; 0-40 мм; 0-70 мм.

Гранітний щебінь Девладівського родовища володіє досить високими фізико-механічними показниками і відповідає вимогам ДСТУ Б В.2.7-34-2001 «Щебінь для будівельних робіт зі Скельних гірськіх порід та відходів сухого магнітного збагачення залізистих кварцитів гірничо-збагачувальний комбінатів й шахт України» і ДСТУ Б В.2.7-43-96 «Бетони важкі. Технічні умови »і може застосовуватися в будівництві без обмежень. Він володіє міцністю в водонасиченому стані не менше 120 МПа, маркою по морозостійкості не менше F400, водостійкість за коефіцієнтом розм’якшення 0,7-1.

Сфера застосування гранітного щебеню

Сфера застосування гранітного щебеню досить різноманітна – в першу чергу, це будівництво. В основному це бетони різного призначення, наприклад, для будівництва житлових, промислових і цивільних будівель, гідротехнічних споруд, облаштування автомобільних доріг та аеродромів та ін. Крім того його можуть застосовувати як підстави, для пристрою дренажних покриттів спортивних майданчиків в ландшафтному дизайні та багато іншого.

Інші види продукції BossTechnology

Мінеральний порошок

Іншим видом продукції «BossTechnology» є мінеральний порошок. Його отримують із привізної сировини – доломітізіроаного вапняка, що видобувається з родовищ поблизу Кам’янця-Подільського. Вапняк попередньо висушують, потім подрібнюють в дробарці і піддають помелу в млині револьверного типу в порошок близький по тонкості помелу до цементу.

Порошок можна застосовувати в якості добавки до цементних бетонів і асфальтобетонів. В цементних бетонах він виконує активну роль оскільки стимулює процеси гідратації цементу за рахунок чого можна збільшити міцність бетону або знизити витрату цементу. У асфальтобетонах він служить інертною добавкою і ущільнює структуру матеріалу, що призводить до поліпшення його фізико-механічних показників.

Бутовий камень BossTechnology

Підприємство також реалізовує бутовий камінь, який можна застосовувати для фундаментів, гідротехнічних споруд, ремонті доріг, декоративно-оздоблювальних і дизайнерських композицій та ін.

Будівельний бутовий камінь отримують з скельних порід щільністю менше 1800 кг / м3. Застосовують для фундаментів, стін будівель, відмосток, ремонту шосейних доріг. Споруди, побудовані із застосуванням бутового каменю, витримують термін експлуатації від ста років і вище.

Бутовий камінь в середньому має розміри від 150 до 500 мм. На вимогу замовника це може бути більш дрібна або велика фракції. Продукт містить не більше 0,5% глини, інших домішок.

Міцність вимірюється в лабораторії, де продукти показали від 1400 одиниць міцності і вище.

Від Девладівського гранітного кар’єру прокладена залізнична гілка до станції Девалдово, що дозволяє відвантажувати продукцію споживачеві не тільки автомобільним транспортом, а й залізницею і доставляти практично в будь-який район України.