Мраморный щебень

Мармуровий щебінь

Мармуровий щебінь – це продукт, отриманий під час каменя видобутку та обробки. Він видобувається за допомогою відкритої методики і поширений в різних Європейських та Азіатських країнах, а також в Сибірських районах Росії. Цей вид продукту використовується в різних сферах діяльності і має переваги завдяки своїм параметрам.

Характеристики

Декоративний мармуровий щебінь, як і інші варіанти цього продукту, має низку показників, що визначають його фактуру.

  • Міцність. Цей показник перевіряється при чиненні тиску на продукт за допомогою гідравлічного поршня. Підсумковий показник для щебеню з мармуру складається 200 МПа. Різні випробування показали, що в залежності від фракції показник може варіюватися, що забезпечило поділ фракцій за різними рівнями міцності з маркуванням від М400 до М1400.
  • Стираність. Даний показник перевіряється в спеціальному пристрої. Він дає зрозуміти, наскільки сильно камінь втрачає свою масу при впливі різних факторів. Дані показують, що втрати каменю не перевищують 45 відсотків.
  • Стійкість до морозів. В середньому щебінь витримує в середньому 200 циклів по заморожування і розморожування. При цьому продукт не втрачає свої властивості.
  • Радіоактивність. Цей фактор повністю виключений в мармуровому щебені. Завдяки чому, підходить для різних областей застосування.

Всі ці показники доводять надійність і стійкість мармуру до різноманітних проявів. Щебінь відмінно підходить для проведення вуличних робіт і використання в декоративних цілях.

Особливості та переваги

Мармуровий щебінь, фото якого можна знайти в різноманітних ландшафтних дизайнах, має особливості та позитивні сторони, що впливають на його популярність. Серед них можна виділити доступність ціни. Вона має середній показник, що забезпечує реалізацію для будь-яких бюджетів.

Додатково можна виділити натуральність і повну природну екологічність. Продукт безпечний для екології і людей, завдяки відсутності негативних речовин в складі. Завдяки натуральній щільній структурі, мармуровий щебінь не руйнується під впливом природних явищ.

Серед особливостей можна виділити безпеку від виникнення іскор при терті.

мраморный щебень фото

Види мармурового щебеню: білий, декоративний, в мішках та ін.

Завдяки різним домішкам мармур має різне забарвлення. Популярністю відрізняються білий, бежевий і сірий варіант. Мармуровий щебінь білий прекрасно виглядає в декоративних композиціях. Він має молочно-білий колір, що робить його універсальним продуктом.

При необхідності щебінь можна пофарбувати. Завдяки своєму ідеальному кольору, фарба лягає яскраво і рівно. Для подібних процесів краще застосувати бетономішалку.

Декоративний щебінь має найменшу фракцію і може мати і іншими квітами. Популярністю користується червоний варіант.

Вся ця продукція продається в мішках або привозиться розсипом за допомогою вантажної машини. Все залежить від фракційності продукту, що варіюється в показниках від 5 до 70.

Додатково для поставок застосовують біг-беги. Це великі сумки з ручками з міцного пластику, зміст в собі до однієї тонни щебеню.

Сфера застосування

Мармуровий щебінь, застосування якого підходить для роботи в різних областях застосування.

  1. Ландшафтні дизайнерські проекти. Мармур гармонійно вписується в природні композиції, особливо в поєднанні з різними рослинами. Тому його застосовують для оформлення клумб у вигляді декоративної посипки на землю. Додатково його можна зустріти для створення декоративних водойм, альпійських гірок доріжок та інших об’єктів. Різнобарвний щебінь застосовується для створення малюнків на газонах.
  2. Будівельна сфера. Мармуровий щебінь різних відтінків застосовують для декорування фасадів будівель, фундаментів і для заливки підлог. Камінь добре підходить для реалізації формування мозаїчних панно, створення малюнків в бетоні і інших варіантів виробів.

ландшафтный дизайн мраморным щебнем

Додатково мармуровий щебінь можна зустріти при створенні колодязів. Він прекрасно підходить для дренажу та створення красивого чистого дна в водоймах.