щебень для парковки

Який щебінь потрібен для парковки

Покриття для паркування з щебеню – це відмінний варіант для отримання чистої і доглянутою майданчики під автомобіль. Подібний варіант доступний великому числу автовласників. Створення цього покриття має на увазі облік тонкощів, обов’язкових до вивчення перед початком робіт.

Чому для парковки вибирають щебінь?

Майданчик щебеню підходить для вирішення великої кількості питань. Автовласники вибирають цей варіант з урахуванням наступних причин:

  • низький рівень вартості продукту;
  • високі терміни виконання роботи з укладання;
  • використовується для грунтів різних видів;
  • дає можливість створювати майданчик на ділянках будь-якої форми в будь-якому місці розташування.

Ці варіанти забезпечують можливість отримання значної кількості позитивних факторів, які перегукуються з причинами для використання. Щоб, отримати переваги потрібно виконати правильні розрахунки і ознайомитися з перевагами продукції.

Достоїнства і недоліки

Майданчик з щебеню володіє різними перевагами у великій кількості. Серед них можна виділити найбільш очевидні.

  1. Можливість відведення води. Під час миття транспорту або проходження великої кількості опадів, на інших покриттях залишаються калюжі, що ускладнюють проїзд. Щебінь пропускає воду і залишає суху поверхню.
  2. Міцність. Парковка з гравію виключає утворення тріщин і забезпечує стійкість до різних навантажень.
  3. Комбінація з георешітками. Ці осередки виконані з пластика і дають можливість для утримання щебеню на одному місці.

Подібна підкладка дозволить отримати акуратну майданчик без розкидання каміння за межі майданчика.

Явних недоліків щебеневого покриття немає. Єдине, що варто врахувати власникам ділянок – це створення можливості для під’їзду машини та вивантаження матеріалу.

щебень для парковки фото

Що краще, гравій або щебінь

При виборі матеріалу користувач часто не може вирішити гравій або щебінь для парковки їм використовувати. Річковий гравій має гарний зовнішній вигляд і округлі форми. Він відмінно підходить для декоративного оформлення і відрізняється функціональністю. З його допомогу додатково можна прикрасити клумби і доріжки. Завдяки цьому, майданчик для машини буде гармоніювати із зовнішнім виглядом всієї ділянки.

Якщо розглядати варіант, який щебінь краще для паркування, то в даному випадку, застосовують гранітний варіант. Він стійкий до низьких температур, опадів і навантажень. Має натуральну структуру і не шкодить навколишньому середовищу і здоров’ю людини.

Які види і фракції щебеню підходять для пристрою парковки

Відсипання майданчики щебенем відбувається з урахуванням різних характеристик, що утворюються в залежності від виду продукції.

Додатково враховується факт, що парковка повинна складатися з декількох шарів.

Щоб створити, основний шар необхідно використовувати продукт з розміром фракцій в 60 мм. Великий розмір запобігає змішуванню покриття з грунтом і дає йому можливість якісної зчіпки.

Верхній шар покривається дрібнофракційним продуктом з величиною в 2 сантиметри. Це надає можливість отримання красивого зовнішнього вигляду майданчика і якісної зчіпки коліс в будь-який час року. Для додання додаткової міцності під гравій або щебінь укладається геотекстиль, пісок або кам’яний відсів. Це знижує відсоток проростання трави і підтримки привабливого зовнішнього вигляду.

щебневая парковка

Скільки потрібно щебінки

Пристрій парковки на дачі або присадибній ділянці передбачає врахування кількох чинників. В першу чергу варто вибрати місце для паркування. Воно повинно знаходитися в зручному положенні від виїзду. Другим пунктом вибираються розміри майданчика, які відповідають кількості передбачуваних машин.

Питання, яким щебенем краще засипати стоянку під машину на дачі, також піддається вивченню. Після вибору слідують обов’язкові розрахунки, що дозволяють підрахувати кількість використовуваного матеріалу для покриття.

Для правильного розрахунку власник враховує показник насипної щільності. З нього випливає інформація про кількість в кілограмах або тоннах продукту з розрахунку на один кубічний метр. Для правильного розрахунку враховується площа, товщина насипу і фракційність продукту.